Tipy a triky - pocení, enemy nr. 1!

30. června 2012 v 15:36 | Babou |  Tipy a triky - BEAUTY
Dámy, tak jsem zkusila něco nového. Po letech, kdy mě otravovalo nadměrné pocení v podpaží, jsem se rozhodla po nespočetně vyzkoušených antieprspirantech, doplňcích stravy, dietologické úpravě jídelníčku a nakonec po nošení jen bavlněných, pokud možno černých triček bez rukávů, pro radikální změnu. Začalo mě kompletně štvát, že jsem se potila i za klidového stavu, že jsem si celý den úzkostlivě hlídala, jestli se nepotím. Několikrát za den jsem se sprchovala, abych nebyla cítit, přestože jsem měla to štěstí, že můj pot nepáchne. Stručně řečeno, měla jsem psychiku v háji. Protože když už vás napadá, že tohle a tohle tričko si nemůžete koupit, protože v něm budete mít vidět kruhy od potu, je něco špatně.

O Dricloru jistě mnohé z vás už slyšely. Já jsem se ho zezačátku extrémně bála, kvůli mé citlivé pokožce. Věděla jsem ale od nejlepší kamarádky a svého přítele, že skutečně zabírá. Prý ovšem dost pálí. Myslela jsem si, co to není za svinstvo..a ono je. Nevyvolává sice rakovinu, jak jste se mohli mylně dočíst, ale je v něm obsažen hliník a další látky. Buď jak buď, měla jsem toho všeho dost, včera šla, a driclor koupila.

Večer jsem ho vyzkoušela. Má se nanést na suchou, alespoň hodinu nenamočenou pokožku, minimálně 24 hod. od posledního holení podpaží. Tak jsem to taky udělala. A výsledek? ŽÁDNÉ, ŽÁDNÉ ŠTÍPÁNÍ, DNES ANI KAPKA POTU A BEZ ANTIPERSPIRANTU, JEN S DEO!!! Jsem tak strašně šťastná!! Nemůžu ani říct, jak strašně moc jsem ráda, konečně můžu nosit své oblíbené oblečení...

Jestli váháte, nemáte se čeho bát, když dodržíte návod. Za 200 kč máte pokoj... Navíc stačí kůru aplikovat jednou týdně, nebo i méněkrát. Kamarádka ho používá čtyřikrát za půl roku, a nepotí se! V parném létě může nosit barevná trička a nic. Je to naprostý zázrak. Dá se koupit v malém balení (pro začátek doporučuji, kdybyste přípravek nesnesly) v lékárně (200 kč) nebo ve velkém maxibalení na netu.

Slečny, proč se trápit s koláči v podpaží, když stačí udělat tuhle jednoduchou věc, investovat do sebe 200, a být v suchu a v pohodě? Všem, které s tím máte problém, doporučuji; běžte do toho!!! Klidně se mě zeptejte pod článek na cokoli ohledně tohohle, ráda odpovím :))

Vaše nadšená Babou
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 lightenka lightenka | Web | 1. července 2012 v 7:26 | Reagovat

Ahoj, no ona ta fotka asi tak vypadá  , ale lidi mě prosí abych už tak nejezdila na rotopedu, protože mám docela dost svalnaté nohy :)) asi je to špatně vidět ,ale výsledky se už dostavují a mám i rýsující se bicepsík. Jen bříško pořád zaostává, ale i tak děkuji za názor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama