01-07-2012 - OFFICIAL START!

1. července 2012 v 11:52 | Babou |  přemýšlíme
Milé slečny, dneska oficiálně začínám. Včera jsem byla nakonec na dámské jízdě, opíkání, nějaký křupky, víno....no pokazila jsem to moc, a bylo mi z toho špatně, jako fyzicky špatně. Aspoň vidím, jaká je to s*ačka, po více než roce jsem měla křupky, kabanos...a už to nikdy do pusy nestrčím!!! Fuj. Ale kromě tohohle jsem včera měla jen zeleninu. Trochu se to vyvážilo. Zakopnutí, ale jedeme dál. Nevzdám to, už se stalo. Dneska jsem u kamarádky ještě měla krajíc chleba se sýrem a půl litru černého čaje. Ale ještě je mi blbě ze včerejška, takže dneska nebudu jíst nic, jen pít mátovej čaj. Tělo si to zaslouží, po té hrůze, co zažilo včera...

Je horko. U nás 35°C ve stínu. Zítra to nebude o moc lepší... Do Prahy jedu regiogetem, fakt super, wifi, kafe zadara, rezervovaný sedadlo... to všechno za dvě stovky. Český dráhy se můžou jít vycpat.

Dneska jsem na váhu ani nestoupala, stydím se za včerejšek. Po dlouhé době jsem se nedokázala uhlídat. Vadí mi to. Ale taky poučení. Jde to pomaličku, ale už jsem se naučila pít vodu a když se jde do McDonalda, dávám si salát bez zálivky. Ono to všechno půjde, já to vím. Zvládnu to.

K červenci; budu se snažit dodržovat můj plán. Nepředpokládám, že vše půjde tak hladce, ale snaha tam bude. Ve středu už jdu na tréning, ve čtvrtek závody. Dneska jen pití, maximálně zelenina, ale jak je mi těžko, nechci ani nic jíst. Zvlášť v tomhle horku. Vychladím si prostě mátovej čaj a když budu mít hlad, sním rajče. Není to to, co jsem přesně chtěla, ale co můžu dělat, včera jsem to trašně pokazila.

Držíte se? Užíváte léta? Já se snažím opalovat, když sluníčko hřeje jako zběsilé. Opálená slečna vypadá vždy štíhlejší.. Dneska přidám nějaký fitspo, a až mě omrzí sluníčko, chci sem vyfotit články v časopisech, co mám o hubnutí...Třeba se to bude někomu hodit :)

Bojujte, budeme krásné.
Babou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 F. F. | Web | 1. července 2012 v 13:18 | Reagovat

já se stydím jít opalovat se svým těhotenským bříškem :D Možná večer na terasu, kdybych všechny vykopla z domu :D

2 pro-ana-4ewer pro-ana-4ewer | 1. července 2012 v 20:45 | Reagovat

Som rada, že si takto odhodlaná :) hlavné je, že si veríš :) a oino to naozaj pôjde! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama