Je mi hrozně...

28. července 2012 v 17:06 | Babou |  přemýšlíme
Zhubla jsem šest kilo, ale nevidím to na sobě. Šest kilo je hodně, ale já si přijdu jako čím dál větší obryně. Jak mě může můj přítel vůbec chtít? JAk můžu vůbec vylézt na ulici, před lidi? Nechápu se... čím dál odpornější, čím dál tlustší. Chci už vidět nějaký pokrok, váha mě neuspokojuje... Jsem asi moc netrpělivá, já to vím. Šla jsem, a udělala jsem si hrnek kakaa. Půllitrovej. Už zase řeším deprese jídlem? Proč? Ach bože, půllitr kakaa... vynechám teda svačinu a dám si jen večeři... Jsem zoufalec, tlustej, hnusnej zoufalec.

Všechny jste tak nádherný jenom já se cítím jako Lochneska. Na koupaliště mě nikdo nedostane, nikdo. 65 kilo stačit nebude. Pořád budu odporně bachratá, pořád se mi budou třít stehna o sebe, pořád budu na fotkách vypadat jako chodící kredenc. Ale co dělat, když nechci hladovět a spadnout do any a kolotoče přejídání? Hubnu, ale nikdo si toho nevšiml. Hubnu, ale nikdo mi neřekl "nezhubla jsi?" - přitom mám dole už šest kilo.... Musím to takhle ještě vydržet do těch 65, jestli to bude klesat, aby se mi to nevrátilo. Jde to tak pomalu. Jak jsem to mohla nechat dojít takhle daleko?

Ne, nevzdám se, nesmím. Vím, že mám pevnou vůli, dokázala jsem se vymotat ze záchvatů přejídání, dokážu dodržovat jídelníček, dokážu cvičit. Jenže...k čemu to je, vypadám stále stejně. A mám mindráky ze svých prsou. Připadají mi povislé. Kdybych mohla, dám si je operovat.. Ve svých dvaceti povislá prsa... Myslím, že si prostě přestanu šetřit na auto a příští prázdniny si naordinuju plastiku. Jsem odporná.

Jsem neskutečně odporná holka, jsem k ničemu a nemám právo na to, abych si něco dovolovala. Zasloužím si trpět za to, jak odporná jsem, jak odporně vypadám. Když sjem váhu neřešila a byla ještě tlustější, chodila jsem na koupaliště, nedělalo mi to problém. Jaký prase jsem byla!! Ale mávla jsem nad tím rukou a šla jsem si dát nanuk. Nesnáším se a nesnáším svoje tělo.

Babou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Eevee Eevee | Web | 28. července 2012 v 17:13 | Reagovat

zlato ... tohle mě taky trápí .... nesmíš prostě takhle myslet ... vím že tě to trápí ... mě to taky trápí .... ale jednou mi někdo řekl/ napsal mysli pozitivně a pozitivní výsledky se dostaví :)... tak na to spolíhám a snažím se ... a hrnek kakaa ? .. noa? .. jo jsou tam nějaký kalorie ale už si dala 6 kg dolů :).. a to si zaslouží odměnu ne ? :).. i za malý úspěch se snaž odměnit :) .. uvidíš nebude trvat dlouho a budeš ve svém cíli :) :)

2 Eevee Eevee | Web | 28. července 2012 v 17:19 | Reagovat

u mě si taky nikdo dlouhou dobu ničeho nevšiml ... mrzelo mě to .... ale pak sem ukazovala kámošce jednu fotku a ona na mě prostě aniž by něco tušila hned že sem nějak moc zhubla a můj nejlepší kámoš taky hned že je to pravda :)... komplimenty budeš slýýchávat za delší dobu :).. nebudou hned ... ale až přijdou bude to stát za to :) uvidíš :)

3 Blackberry Blackberry | Web | 28. července 2012 v 17:29 | Reagovat

děkuji ti za komentář :)
když tak čtu tvoje slova, tak mě mrzí tvůj přístup sama k sobě. ano, všechny se tu snažíme zhubnout proto, že se nám nějakým způsobem nelíbí naše postava, ale na druhou stranu, musíme samy sebe mít rády a být na sebe hodné a dělat pro sebe jen to nejlepší.. opravdu, ber hubnutí jako něco co tě baví, ne jako nutnost a znechuceně se na sebe dívat do zrcadla. určitě ti jsou třeba větší kalhoty, není možné, abys nezhubla na centimetrech. to že to na sobě nevidíš, je pochopitelné. sama na sobě to taky nikdy nevidím a přitom, když pak zase přiberu a zpětně se podívám na fotky, tak to VIDÍM, že jsem tehdá zhubla. a naopak, nevidím na sobě, že toustnu, ale když se po čase podívám na fotky, vidím, jak jsem byla vyžraná :D i když to nevidíš, nemusí být pravdou, že to nevidí třeba ostatní.

4 recacha recacha | Web | 28. července 2012 v 17:47 | Reagovat

u mě je to stejné :-) Když přibereš upozorní tě všichni, ale když zhubneš neřekne ti to nikdo, naopak do mě doma začali rýpat ještě více, jak kdyby chtěli, abych nezhubla a nebyla hubenější než ony. Doma je mamka i sestra hubenější, pouze táta tlustější :-) Kdybych jim řekla, že jsem zhubla pomalu deset kilo, tak by mi snad ani nevěřili a přitom by to poznal i slepý. Dala bych na blog fotky, ale nemám žádné. Nerada se fotím a ty které mám tak tam nejsem pořádně vidět. :-) Promin ten dlouhý komentář. Netrap se, zkus ty myšlenky nějak vyhnat z hlavy, určitě je to poznat a příteli se určitě líbíš, když je s tebou. :-)

5 KayaSc. KayaSc. | Web | 28. července 2012 v 20:05 | Reagovat

Podobnými myšlenkami si prošlo hodně lidí.
Často se mí/ýlí (ach ta gramatika:D)
Jestli ti přijde, že to jde pomalu, tak si vem, že kdyby si nedělala co pro to děláš, šla by váha druhým směrem.
Je důležitý jít na to zdravě tak se tím nestresuj.
Pomalu, ale jistě. Lepší než rychle a zběsile a skončit nějak nehezky v nemocnici.
Bude líp.
Držim palce ;)
Zkus se na to nesoustředit. Oni ty pocity nakonec přejdou. :)
Každý je krásný. (až na mě ;) :D)

6 Syrion Syrion | Web | 28. července 2012 v 22:21 | Reagovat

Ale no tak, kuš. Já na sobě svých pět kilo taky nevidím, ale neházím flintu do žita. A na centimetry v pase je jedna účinná zbraň - sedy lehy. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama