Srpen 2012

Jsem naživu

24. srpna 2012 v 17:09 | Babou |  přemýšlíme
Milé slečny, jsem v pořádku zpátky ze stanování, prozatím jen u přítele na notebooku. Voda se nakonec nekoná, protože mám naštípnutý prst na noze. Ale nevadí :) Jen krátce - váha pořád stejná, ale mám MNS, takže ještě o něco klesne. Je to úspěch, protože jsem jedla opravdu hrozně. Ne nic nezdravýho, ale kvanta.. :) Nevadí, najedu zase na svůj režim. Docela se těším :) A koupila jsem si konečně šedivé, skvělé rifle, a moc pěknou mikinu. A taky nový sálovky, takže na semestr už budu moct hrát v nových :) Jupí, těším se....

Budu teď pár dní mimo net, ale ozvu se, jen co to bude možné :) a pak se pokusím zhubnout dalších pár kilogramů.

Miluju vás,
Babou

Jak to teď se mnou je

12. srpna 2012 v 12:48 | Babou |  přemýšlíme
Milé dámy, děkuji vám za všechnu podporu, kterou jste mi vyjádřily. V současné době jsem na váze 69,8 kg, to znamená, že jsem se do toho zase opřela. Potřebovala jsem dost času, abych si odpočinula, nabrala nové síly a především motivaci, abych pokračovala. Budu teď nějakou dobu pryč, vidím to tak na 14 dní mimo internet i mobil, ve stanu a potom na vodě. Omlouvám se, že se nebudu ozývat, vaše blogy sleduji jak jen to jde a hned jak se vrátím, dám do pořádku všechny změny v mých SB :)

Užívejte si prázdnin, zlatíčka, mám vás ráda!
Babou

Končím

5. srpna 2012 v 19:34 | Babou
Nejde to, nezvládám to, znova 72 nahoře, deprese. Nedokážu to. Končím, nebudu jíst nic, přesně jako jsem to dělala před lety. Kvůli zdravotnímu stavu jednoho orgánu se stejně nemám dožít více než dalších dvaceti let. Děti mít nechci. Užiju si aspoň těch pár dní být hubená, než umřu. Mám problém, mám s tím vším problém a není to normální. Já vím. Ale budu hubená, za jakoukoli cenu, kterou tomu můžu dát. Komentujte si dle libosti, mám dojem, že tyhle pocity snad chápe jen pár slečen, se kterýma jsem v kontaktu.

Mějte se fajn, buďte víc v pohodě, než já.
Babou

Opět poletuju

4. srpna 2012 v 20:06 | Babou
Milé hubňulky, přijel za mnou na týden přítel, pak jedeme na koncert Sum41 a hned pak na stanování, takže bohužel nebudu mít čas chvíli blogovat... Nezlobte se, myslím na vás!

Babou

Co když to nedokážu?

2. srpna 2012 v 16:22 | Babou |  přemýšlíme
Dnešních 71 kg na mě padlo jako bomba. Co když už to tak zůstane? Co když už nezhubnu ani gram? Co když jsem se zaekla, co když se začnu zase přejídat? Co když pojedou záchvaty zase nanovo a já tentokrát naberu ještě víc? ...chci ty doby s 58 kily, kdy jsem měla problémy s tím, abych vůbec něco snědla. Vždycky se mi zdálo, že je lepší trpět nejezením a vyhublostí, než záchvatovitým přejídáním. Jedno ničí tělo, ale druhé, to ničí nenapravitelně duši. Podle mých zkušeností tedy. Byla jsem vyhublá a lidé mi to říkali. TO byla moje potrava. Pak se něco zlomilo. Ne něco - rozpadl se nám atletickej klub, začala jsem bydlet jen s mámou, bylo to hrozný období. V průběhu semestru byla strašně smutná, řešila to jídlem, alkoholem a z části taky chlapama. Neuvědomovala jsem si, že to moje tělo není navždy. Nevím proč, bylo mi to jedno. Všechen smutek světa padl na moje ramena a já neměla váhu, abych zjistila, kolik ten smutek vlastně váží. Kolik vážím já. Všechno jsem to zahodila.

A teď nebreč, Babou! Když jsi byla tak ubohá. Proč, proč, proč jsi se zasekla a nejde to dál? Protože jsi vypadla z rytmu..takže zítra si zase sepíšu jídelníček, protože tak to alespoň dodržím. Sedmdesátka na váze se mi vysmívá. Myslím na to, jak hrozně zase budu vypadat v bazéně v semestru. Přemýšlím nad tím, jak se mi na térningu budou třást stehna (hraju florbal s klukama, holčičí team tam není). Přemýšlím nad tím, proč prostě nejsem schopná dobrat se k výsledku tak, jak bych si přála. Myslela jsem si, bůhví jak jsem zvládla přechod na vysokou - nezvládla. Zatočila se mi hlava z toho, že mě najednou mají někde rádi, že mám kamarády, že se líbím chlapům, že mě škola baví, že bydlím sama, daleko od alkoholickýho fotra a lidí, kteří mě na gymplu nemohli vystát. A všechno to se proti mě obrátilo. S každým večerem stráveným nad flaškou.

Je mi opět ze sebe samé zle. Chvíli počkám, než opadne horko, a půjdu se projet na bruslích, chci pro to svoje zmučený tělo něco udělat. A chci mít zase 58 kg.

To všechno kvůli následujícím větám:
Přítel: "Babou, ty jsi tak drobná..."
Kamarádka: "Tobě to sluší! Ty jsi zhubla?"
Babička: "Ty jsi taková zdechlinka!!"

Tichá závist na koupalištích od plnoštíhlých slečen a obdivné pohledy kolegů na poradě. Moci si koupit opravdu pěkné oblečení, které by nebylo potupné velikosti 38. Nemít strach se fotit s kamarády. Necítit se špatně, když jím před lidmi. Nestydět se v posilovně. Nestydět se sama před sebou.

EDIT 16:56
Tak fajn. Zoufalství dosáhlo vrcholu, brečím. Zase. Jsem asi moc slabá na to to dokázat. A jeslti chci vidět rychlý výsledky na váze, asi si prostě budu muset useknout nohu.

Babou

Proč psát všechny jídelníčky

2. srpna 2012 v 11:29 | Babou |  přemýšlíme
Holky, možná vám můj názor bude připadat blbej, ale nechápu, proč si někdo zakládá blog o hubnutí s tím, že na něj bude přidávat jídelníčky, a pak tam píše "dneska jsem jedla hrozně, ani to sem nebudu psát". Proč? Jen proto, že by bylo vidět, jak jste selhaly? Že by to každý viděl? ...ale on to uvidí, uvidí to na vaší váze. Uvidí to na vás. Když to napíšete na blog, můžete si aspoň z části uvědomit, co jste udělaly za chyby ve stravě a příště se jim vyvarovat.

Nejde o to, že jsou jídelníčky ukázkové. Jde o to, abyste si neřekly "tenhle týden už to nemá cenu" a nepřibraly zbytečně další dvě kila. Dvě pracně shazovaná kila. Nevím, k čemu slouží blog vám, ale mně je fajn, když si můžu zrekapitulovat, čím jsem se nacpala a co jsem udělala špatně. Proto je mi také jasné (když jsem včera koukla na rukou psaný jídelníček Clean Up), že tohle nebude úplně pro mě, že se necítím dobře a je načase přejít na moje porce. Protože váha je stále na 71 a já se cítím spíše hůř. Můžu to vysledovat a upravit tak, aby mi zase bylo fajn, když už se váha nepohne.


Můžete mě zkritizovat v komentářích, ale já si prostě myslím, že přežírat se a pak na blog napsat "dneska ani jídelníček zveřejňovat nebudu" je podraz ušitej akorát tak na vás. A pak vám hrozí, že z jednoho selhání jich bude víc. A pak možná budete psát "přibrala jsem, že to ani zveřejňovat nebudu"..

Babou

Thinspo 00.06 - Before and after

1. srpna 2012 v 19:42 | Babou |  inspirujeme se
Jak jsem slíbila, uveřejňuju další várku thinspa/fitspa, jedno z mých nejoblíbenějších - BEFORE and AFTER. Je to pro mě mnohonásobně větší motivace, protože vidím, že na tom taky byly bledě, a že ze sebe udělaly fakt krásný ženský... Měly by nám jít příkladem (a především ty, co zhubly zdravou cestou). Škoda, že se člověk nedozví, jeslti si váhu udržely, ale to je zase jiná věc - pro nás je důležitá ta inspirace. To vědomí, že ne každá štíhlá holka to má daný do vínku - že je spousta lidí, co na to museli tvrdě dřít a makat... Snad se vám bude dnešní várka líbit, snažila jsem se vybírat ty trochu méně známé ;).


01-08-12

1. srpna 2012 v 15:38 | Babou |  jíme
Drahé slečny, dneska je to měsíc od toho, co jsem začala hubnout a dole je pět kilo. Což je skvělé, kdybych teď neměla pocit, že jsem se zasekla, přestože jím méně. Na váze jsem nestála, ale..prostě mám strach, že se mi váha zvýší. Tudíž tam zítra ráno vlezu... Pořád jsem na zelenině, zítra to už bude veselejší, s ovocem :)) Počítala jsem s tím, že možná během té očisty nezhubnu nic, no..ale nerada bych to viděla nad 71kg. Hned po Clean Upu zase moje jídelníčky, 6 lehkých jídel a přidám sport. Dneska jsem byla u doktora kvůli potvrzení na řidičák, nachlazení a jednomu útvaru v prsu, 3. jdu na mamografii a mám z toho celkem bobky. Držte mi palce, slečny..

Za chvíli jedu s kamarádem na brusle, nevim, kolik toho najezdíme, ale aspoň trošku snad jo :) Venku je horko na umření :/. Jinak jsem se dneska koukala do výloh, že mám lepší stehna :D Děcka, ani nevíte, jak moc mě to potěšilo.. :D Doufám, že se nezaseknu na 71 kg a dolů už to nepůjde, to by se mi nelíbilo :) Ještě dva měsíce na to shodit dalších 6 kg. Nechci na to spěchat, tlačit na to se nevyplácí... Musíš být trpělivá, Babou!

Udělám dneska jednu recenzi na moji oblíbenou kosmetiku a asi ještě napíšu jeden článek o tom, kdo mě inspiruje v hubnutí nejvíc (víceméně ikona)...uvidíme :) Každopádně bude ještě thinspo.

tak tahle holka je absolutně dokonalá..!!!

Mějte se krásně, užívejte léta! Jsme všechny úžasné a proto to dokážeme! :) :*
Babou