Leden 2013

Den třetí - "Never give up."

23. ledna 2013 v 18:03 | Babou |  přemýšlíme
Zdravím, slečny.

Docela jsem se pobavila nad tímto článkem. Opravdu je možné, že jí tyhle věci a nevisí jí nikde špeky? V pětadvaceti? I don´t think so. Ale narafičila to docela pěkně, teď si všichni budou myslet, že jí.

Jinak, dnes trávím celý den studijně, připravuju se na pondělní zkoušku. Zahrabaná až po krk ve výpočtech. Od osmi jdu ale do fitka a těším se na to, protože být v té studovně zavřená několik hodin je docela nepříjemné. Jedla jsem normálně, ranní váha 67.5 kg. Ale zvážila jsem se spíš tak z hecu.

Za hoďku do sebe hodím jeden banán a po fitku už jenom proteiňák.
MRAKY INSPIRCE ZDE

Držte se, zlatka
Babou

Den první - "Keep going. No matter what."

21. ledna 2013 v 22:07 | Babou |  inspirujeme se
Dámy (a pánové)! Včera večer jsem si řekla, že toho mám už plné zuby. Zase jsem si jen projížděla fitspa a byla jsem z toho celá nešťastná, celá přešlá a smutná - prostě klasickej večer u pc s inspirativními fotkami. Kdybych jich náhodou měla málo, mám ještě spoustu (opravdu... strašnou spoustu) odkazů v oblíbených.

Tak dál - jelikož jsem se včera večer naštvala, udělala jsem pár životních kroků, které jsem poslední měsíce jen promýšlela. Tak třeba - došla jsem k názoru, že nechci mít mezeru mezi nohama, že nechci být jako tyčka bez svalů, že žádný pro ana být nechci, i když jsem k tomu sklouzávala a nějakou tu dobu mě thinspo, nejezení a všechny tyhle nezdravý věci zaměstnávaly hlavu. Tím, že jsem se držela v jídle, jsem dokázala shodit 8 kg. Není to špatné, ale já prostě...nevidím rozdíl. Takže "keep going", ale teď ještě úplně jinak. Víc jídla. Lepší skladba. Dřív vstát, rozvrhnout si líp učivo. Chodit častěji sportovat, chodit běhat. A za půl roku vyhrát školní běžeckej závod. Není to tak nemožný, ty doby, kdy jsem byla atletka, ještě úplně neminuly...

Dnes jsem si v posilovně dala do těla. Ne strašlivě moc, ale dost. Dost na mě, malinko pro nějakou kulturistku. Ale víte co? Dneska jsem blíž než včera. Jedla jsem dobře. Ne málo, ne moc - dobře. Nechce se mi to sem vypisovat. Nechci psát ani co přesně jsem dělala - ale cítím se moc dobře. Takže kromě florbalu dvakrát týdně budu ještě zneužívat posilovny a mám v plánu taky chodit každou středu na bazén, a ne se jenom cákat ve vářivkách, jako předtím.

Přítel říká, že změna tam je. Prej je velká. Nevím, nevidím ji - faktem je, že 8 kg by mohlo být vidět. Ale přece jen, měřím 176 cm, takže "každý kilo" na mě až zase tak vidět není. Je leden, nemám žádný předsevzetí, nemám ani žádný dead line - chci jen v klidu dosáhnout toho, že si řeknu "je mi dobře ve svým těle, mám se ráda!". Jestli to bude letos v létě nebo až za rok, to vem čert.

Bojujte. Ale ne za to, abyste dosáhly nějakého cíle a pak skončily - bojujte za svoje zdraví, za ty obdivné pohledy - bojujte za každý malý krok kupředu a to dobré přijde. Slibuju.

Babou

Vracím se.

19. ledna 2013 v 19:35 | Babou
Nevím, jestli sem někdo vůbec chodí. Jeslti to kdy někdy vůbec někdo četl. Ale vracím se a silnější, než kdy dříve. Celé to tu překopu. A ne, neselhala jsem. Váha se držela od září stabilní, a co víc, zaznamenala jsem pokrok co se týče mír. Takže v informace o současném stavu najdete opět v prvém sloupci. Zároveň bych ale chtěla informovat, že se blog poměrně razantně změní a zaměřený bude hlavně na cvičení.

Jdu na to. Pokud tu zbyl ještě někdo, kdo to čte...

Babou