Den první - "Keep going. No matter what."

21. ledna 2013 v 22:07 | Babou |  inspirujeme se
Dámy (a pánové)! Včera večer jsem si řekla, že toho mám už plné zuby. Zase jsem si jen projížděla fitspa a byla jsem z toho celá nešťastná, celá přešlá a smutná - prostě klasickej večer u pc s inspirativními fotkami. Kdybych jich náhodou měla málo, mám ještě spoustu (opravdu... strašnou spoustu) odkazů v oblíbených.

Tak dál - jelikož jsem se včera večer naštvala, udělala jsem pár životních kroků, které jsem poslední měsíce jen promýšlela. Tak třeba - došla jsem k názoru, že nechci mít mezeru mezi nohama, že nechci být jako tyčka bez svalů, že žádný pro ana být nechci, i když jsem k tomu sklouzávala a nějakou tu dobu mě thinspo, nejezení a všechny tyhle nezdravý věci zaměstnávaly hlavu. Tím, že jsem se držela v jídle, jsem dokázala shodit 8 kg. Není to špatné, ale já prostě...nevidím rozdíl. Takže "keep going", ale teď ještě úplně jinak. Víc jídla. Lepší skladba. Dřív vstát, rozvrhnout si líp učivo. Chodit častěji sportovat, chodit běhat. A za půl roku vyhrát školní běžeckej závod. Není to tak nemožný, ty doby, kdy jsem byla atletka, ještě úplně neminuly...

Dnes jsem si v posilovně dala do těla. Ne strašlivě moc, ale dost. Dost na mě, malinko pro nějakou kulturistku. Ale víte co? Dneska jsem blíž než včera. Jedla jsem dobře. Ne málo, ne moc - dobře. Nechce se mi to sem vypisovat. Nechci psát ani co přesně jsem dělala - ale cítím se moc dobře. Takže kromě florbalu dvakrát týdně budu ještě zneužívat posilovny a mám v plánu taky chodit každou středu na bazén, a ne se jenom cákat ve vářivkách, jako předtím.

Přítel říká, že změna tam je. Prej je velká. Nevím, nevidím ji - faktem je, že 8 kg by mohlo být vidět. Ale přece jen, měřím 176 cm, takže "každý kilo" na mě až zase tak vidět není. Je leden, nemám žádný předsevzetí, nemám ani žádný dead line - chci jen v klidu dosáhnout toho, že si řeknu "je mi dobře ve svým těle, mám se ráda!". Jestli to bude letos v létě nebo až za rok, to vem čert.

Bojujte. Ale ne za to, abyste dosáhly nějakého cíle a pak skončily - bojujte za svoje zdraví, za ty obdivné pohledy - bojujte za každý malý krok kupředu a to dobré přijde. Slibuju.

Babou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Little.Boo Little.Boo | Web | 21. ledna 2013 v 22:27 | Reagovat

Veľmi pekne sa to číta a nesmierne ti držím palce :) Podarí sa ti to a ty budeš spokojná vo svojom tele. A už teraz by si podľa mňa mala byť na seba hrdá, 8 kíl, to je úžasná cesta kupredu. :) A presne tak - nič čo si si zaumienila nie je nemožné, máš na to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama