jíme

01-08-12

1. srpna 2012 v 15:38 | Babou
Drahé slečny, dneska je to měsíc od toho, co jsem začala hubnout a dole je pět kilo. Což je skvělé, kdybych teď neměla pocit, že jsem se zasekla, přestože jím méně. Na váze jsem nestála, ale..prostě mám strach, že se mi váha zvýší. Tudíž tam zítra ráno vlezu... Pořád jsem na zelenině, zítra to už bude veselejší, s ovocem :)) Počítala jsem s tím, že možná během té očisty nezhubnu nic, no..ale nerada bych to viděla nad 71kg. Hned po Clean Upu zase moje jídelníčky, 6 lehkých jídel a přidám sport. Dneska jsem byla u doktora kvůli potvrzení na řidičák, nachlazení a jednomu útvaru v prsu, 3. jdu na mamografii a mám z toho celkem bobky. Držte mi palce, slečny..

Za chvíli jedu s kamarádem na brusle, nevim, kolik toho najezdíme, ale aspoň trošku snad jo :) Venku je horko na umření :/. Jinak jsem se dneska koukala do výloh, že mám lepší stehna :D Děcka, ani nevíte, jak moc mě to potěšilo.. :D Doufám, že se nezaseknu na 71 kg a dolů už to nepůjde, to by se mi nelíbilo :) Ještě dva měsíce na to shodit dalších 6 kg. Nechci na to spěchat, tlačit na to se nevyplácí... Musíš být trpělivá, Babou!

Udělám dneska jednu recenzi na moji oblíbenou kosmetiku a asi ještě napíšu jeden článek o tom, kdo mě inspiruje v hubnutí nejvíc (víceméně ikona)...uvidíme :) Každopádně bude ještě thinspo.

tak tahle holka je absolutně dokonalá..!!!

Mějte se krásně, užívejte léta! Jsme všechny úžasné a proto to dokážeme! :) :*
Babou

31-07-12

31. července 2012 v 11:11 | Babou
Zdravím, dámy! Dneska je podle Clean Upu naplánovaná hladovka, takže jsem zvědavá..zatím piju čaj a je mi docela dobře. Opět jsem neodolala a zvážila se, 70,6 - snad to do konce týdne klesne na 70. Venku zase krásně svítí sluníčko, takže asi na hodinku vylezu na zahradu, nachytat trochu bronzu... Mám dneska výročí s přítelem, nijak to neslavíme, ale i tak je to pro mě každej měsíc tak nějak vyjímečnej den (když teda vůbec 31. je :D). Není o čem povídat, přidávám trošku thinspa... Snažte se, zvládneme to!!

29-07-12

29. července 2012 v 11:48 | Babou
Hezký den, zlatíčka! Dneska je 3. den Clear up, takže jen zelenina a ovoce. Bude to krutý, protože jsem včera zjistila, že mám alergii na ananas (smůla), takže tu mám už jen rajčata. A bydlím ve vesnici, takže se mi speciálně kvůli nákupu do města jezdit nechce. Zbývají mi teda jen rajčata, nebo se udusit ananasem, což riskovat nebudu. Ale je mi to tak nějak jedno, já dneska stejně vůbec nemám hlad.. Dokonce jsem přemýšlela o tom, že dám hladovku, ale to by asi nebylo nejlepší...

Jídelníček je dneska jasnej - celej den rajčata a voda. Pohyb nebude, jsem zase nachcípaná a musím uklízet.

Odpoledne přidám nějaký thinspo a vůbec, venku je hodně škaredě, takže asi budu u počítače celej den. Ne, že by se mi dařilo špatně, ale bývaly už lepší dny a jediný, na co teď myslím, je přítel a ta zatracená váha pod 70. Už brzo, už brzo! Tyjo, těším se na to jak na Vánoce.

Mějte se v rámci možností,
Babou

27-07-12

27. července 2012 v 9:23 | Babou
Dobré ráno, slečny! :) Vzbudila jsem se plná odhodlání a hurá na váhu - 71,6 - jupí! Klesá to (nevim po čem, ale klesá), další vážení až za týden v pátek, po tom mm "očišťovacím" týdnu. Nevím, kolik z vás se nakonec zapojilo, napište mi to prosím níže, mám dojem, že jen jeden člověk.. ale to nevadí, i tak úspěch :)

Dneska mám tréning a první schůzku kvůli autoškole (ano, vím, nějak jsem se k tomu nedostala a tak ji dělám ve dvaceti...to je jedno, ne?), možná pojedu na kole (24 km), uvidíme, jak na tom je, musím ho jít očekovat do garáže. Právě moc se mi nechce, ale budeme bojovat :)) Taky bych si dneska měla uklidit pokoj, přítel se možná trhne z brigády na víkend, tak se těším.

Jaký je plán na dnešek?


Snídaně:
Emco ovesná kaše jahodová, půl porce
Svačina: nektarinka
Oběd: čtyři rajčata, pár kousků sojového masa, trochu ledovýho salátu, kousek štrůdlu
Svačina: půl litru kofoly :/ S kámošem na tréningu
Večeře: polovina odtučněného tvarohu, rozmixovaného v odtučněném mléce

Pitný režim: 1l vody, 1 l čaje
Cvičení: 30 km kolo, tréning hodina a půl

Spokojenost: 90%

EDIT: no, tak tohle nebylo dobré. Odtrénovala jsem jen čtři čtvrti tréningu, bylo mi zle, byla jsem unavená. Nevím, jestli je to tou přechozenou nemocí, kolem, nebo nedostatečnou stravou, takže příště se před tréningem pořádně najím/vynechám kolo. Uvidí se. Štrudl mě neštve, ale ta kofola ano. Na druhou stranu, měla jsem na ni fakt chuť a toho kámoš e jsem viděla naposledy před několika měsíci... Nevadí. Cestou zpět mě chytla průtrž mračen, byla jsem totálně promoklá až na kost.. jdu si lehnout, mám toho plný zuby. Večer Jillian rozhodně nebude, pro dnešek to stačí.

24-07-2012

24. července 2012 v 8:27 | Babou
Hubňulky, dneska ráno jsem nevěřila svým očím. Stoupla jsem statečně po těch dvou týdnech obžerství na váhu a ukázala mi 71.9, to je ještě méně, než před odjezdem. Nerozumím tomu. Asi je to prostě tím, že je tělo zvyklé spalovat, když jsem jedla pravidelně. A taky je fakt, že jsem nejedla zle, jen docela dost. 71.9!!! Nechápu z toho, vážila jsem se snad osmdesátkrát...

Dneska jedu k babičce, budu tam do čtvrtka (asi do odpoledne). Nemám internet a babička se mě bude snažit zase vykrmovat, takže se budu muset hodně hlídat. Ale už to nebude tak hrozný, jako u přítele, protože dejme tomu, že tohle je ten typ babičky, co nemá úplně dobrý všechny jídla, takže to bude snažší.

Co vy, jak se vám daří? Musím přiznat, že ta pravidelná strava už asi přinesla ovoce... původně jsem chtěla hladovět dneska dopoledne, abych to vyrovnala, ale když to vidím, tak se prostě najím a dám si i svačinu, s obědem počkám, co bude u babičky, protože ho pro mě vaří.

Nezapomínejte na CLEAN UP project - týdenní očista těla, přijedu ve čtvrtek snad stejně těžká, jako jsem odjížděla. Držte mi palce, uf, úplně se toho bojím... Mějte se krásně, ještě vás jdu oběhnout. Keep going, zlatka...

Babou

08-07-2012

8. července 2012 v 9:26 | Babou
Slečny, včera jsem to pokazila. Odpoledne jsem snědla tři banány tvaroh, vypila tak půllitru mlíka, měla talíř krupice (večeře) a zabila to pár lžičkama zelňačky. Hrůza. Přesto...Váha se mi odměnila. Dnes ráno 72 Kg. Nechápu to, ale asi to ani chápat nechci - HNULO SE TO!!! Že by pravidelná strava opravdu dokázala překonat žrací nájezdy? ...jen mě trápí, mohlo tam být ještě míň, kdybych zamakala..včera jsem totiž vynechalala i Jill a nevypila ani patřičný množství vody. Prostě blbej den. Chtělo se mi se vším seknout. Když teď ale vidím výsledek, tak ne, ani náhodou!!! Pokračujeme...

Jídelníček (napravovací)

Snídaně:Emco ovesná kaše jahodová, půl porce, banán
Svačina: - půlka jablka
Oběd: - rizoto se sojovým masem
Svačina: - salát (rajče, okurka, salát, paprika, bílý jogurt, dvě lžičky bylinkového dresingu, česnek, pepř, olivový olej, tuňák)
Večeře: proteinový coctail

Pitný režim: doplním

Cvičení: Jillian 30 day shred level 1 - dvakrát, i za včerejšek!!! Musím se nějak potrestat...

Spokojenost:ještě nevím :)

Bylo to asi nějaký znamení, nebo já nevim. Ale...72 je tam!!!

Babou

07-07-2012

7. července 2012 v 10:46 | Babou
Hezký den, slečny! U nás opět horko, kolem 30°, ale na koupaliště nepůjdu, všichni by viděli moje špeky. Takže opět opalování na zahradě :). Ale nevadí, už včera jsem na opalování dost zapracovala a když to dneska udělám zase, mohla bych být už opravdu tmavá :D. Do konce prázdnin budu krásná, vím to!! A vy taky... Dneska ráno jsem opět vlezla na váhu. 72.8, není to 72 kg, ale už to je aspoň pod 73. I když úbytky nejsou takové, jak bych si přála. Ale co, jím zdravě a snad pravidelně, cvičím...někde to nakonec vidět bude. Přijde mi, že se mi zpevnilo břicho, myslím že se mi ztratil tuk u pánevních kostí. Taky na bocích pozoruju maličkou změnu. Bohužel, metr doma nemám (zapomínám ho vždycky koupit) a tak to nemůžu nějak prokazatelně určit :)

Co vy, jak válčíte? Doufám, že se pěkně držíte, abychom mohli v září být úžasné :) Nevzdávejte se toho, co chcete dlouhou dobu pro to, co chcete hned...žádný sladkosti, žádný chipsy, žádný slazený svinstva. Dejte si zabrat a výsledky uvidíte...!

Jídelníček:

Snídaně: Emco ovesná kaše jahodová, půl porce, jablko
Svačina: - (neměla jsem hlad)
Oběd: zelná polévka (voda, maso, zelí, koření, paprika)
Svačina: doplním
Večeře: proteinový coctail

Pitný režim: doplním

Cvičení:Jillian 30 day shred level 1

Spokojenost: ještě nevím :)

Dnešní inspirace se ponese v duchu before/after. Mě osobně tyhle obrázky motivují snad nejvíc, obzvlášť, když jde o změnu opravdu razantní... doufám, že to, co jsem si předsevzala, dokážu, a budu moct taky udělat něco jako "before/after". Strašně moc si to přeju...

No nic. Jdu na Jill a pak jdu pracovat na svém opálení. Protože já to dokážu...
Babou

06-07-2010

6. července 2012 v 11:28 | Babou
Milé hubňulky, už je to s náladou lepší. I když jsem včera nakonec ještě v jedenáct večer snědla kotel těch těstovin a zapila to hrnkem hořkýho kakaa, poněvadž jsem řvala jako želva. Nemám z toho dobrej pocit, ale co už. Napravím to dnes. Dám si menší porce a budu jíst fakt maličko. Co už, moje chyba. Přes tyhle všechny peripetie bylo na váze 73kg, místo těch 73,4. Takže fajn. Kromě toho mi přijde, že ty špeky se "stěhujou" a dělají takový "shluky". Na břiše už mám tuk jen kolem pupíku.. A změnšují se mi stehna. Jupí.

Jen se mi nedaří trénovat, dnes opět tréning není, máme odpočívat po závodech, takže jen Jillian. A úklid doma. Což nepovažuju za pohyb... od pondělka týden u Ondry, tam budu stíhat Jillian jen obtížně (nevím kdy :/ je to sice půlhodina, ale nechci, aby si toho někdo všiml a před někým cvičit nebudu...no, musím to nějak vyřešit. Včera se mi už Jill strašně cvičit nechtěla, ale hecla jsem se. Protože chci svoje hezký tělo vydobýt z toho tuku....

Jídelníček:

Snídaně: nic - spala jsem
Svačina: nic - spala jsem
Oběd: Emco ovesná kaše jahodová - jen půlka sáčku
Svačina: zeleninový salát (dvě velká rajčata, půlka okurky, ledový salát, eidam, lžička olivového oleje), hrnek kakaa
Večeře: proteinový coctail

Pitný režim: 2,5l voda

Cvičení: Jillian 30 day shred level 1
Spokojenost: 90%

Snad se bude dnes dařit, jak vám, tak mně :) Společně to dokážeme.... Přidám nějaký ovocný thinspo nejspíš :)
Babou

04-07-2012

4. července 2012 v 9:47 | Babou
Ach jo. Právě mi psal trenér, že je tréning dnes zrušený. Je to pochopitelný, zítra jsou závody nemůžeme být unavení. Ale já se na tréning moc těšila...no nic. Dáme jen Jill a zítra ty závody. Ostěp, koule, disk, jako obvykle. Je to jen liga, ale bude to fajn, staří známí :). Jídlo dneska? No doufám, že ta žrací krize ze včerejška už mě přešla, takže dneska budu jíst snad dobře. Bude to fajn :)

Jídelníček:

Snídaně: proteinový coctail (tentokrát s odtučněným mlékem)
Svačina: jablko
Oběd: ovesná kaše emco jahodová
Svačina: zeleninový salát (dvě větší rajčata, celá okurka, pár listů ledového salátu, citronová šťáva, bílý jogurt, černek, pepř, čajová lžička olivového oleje, eidam)
Večeře: - jogurtový nápoj florian (černý rybíz), pět lžiček fazolové polívky

Pitný režim: 2,5l voda, jedno kafe na splín a v něm lžička třtinovýho cukru...:/, na chuť 150ml odtučněný mlíko

Cvičení: Jillian 30 day shred level 1

Spokojenost: 70% - na tu krizi, co jsem dneska měla, jsem se s tím poprala dobře. Já vím nevím, je mi hrozně smutno. Po příteli, kamarádech na výšce a tak dále - dneska to nebylo ukázkové, ale v mezích. Je to divnej jídelníček. Ale voda a cvičení bylo dodrženo, i když jsem se musela dneska strašně přemáhat.

Dneska chci přidat baletkovský thinspo..a pak se uvidí :)

03-07-2012

3. července 2012 v 12:08 | Babou
Ahojte, kočky :). Právě obědvám (?). Vzbudila jsem se až teď, spala jsem 12 hodin. Po tom včerejším stresu se ani nedivím... Venku je pařák, půjdu se asi zase opalovat, uvidíme. Kamarád mě taky tahá na brusle, nevim, jestli se mi chce, v tomhle horku... chci si dát dneska dvakrát Jillian, tak budu zpocená i z toho :D. Jinak jsem se dnes "ráno" vážila a 73,4... snad jen zadržuju vodu, neměla jsem jídelníček, po kterém bych měla přibrat...mám to dostat, asi je to tím :)

Jídelníček:

Snídaně: nic (spala jsem)
Svačina: nic (spala jsem)
Oběd: větší porce - maso (kuřecí), tmavá rýže, rajčatové pyré, rajčata, česnek, pepř, sůl
Svačina: dvě velké mrkve, jablko, activia
Večeře: - kus jídla od oběda

Pitný režim: 2,5l

Cvičení: Jillian 30 day shred level 1

Spokojenost: 65%..je toho moc dneska. No nevadí. M2la jsem hroznou náaldu, mohlo to být i horší - strašně mi chybí přítel, jsem smutná. Zítra na tréning, bude líp :))

Miláček psal, že je nemocnej, má horečky a musí řídit loď, protože jeho táta si vymknul kotník....ach jo, chci ho mít u sebe.

Jak se daří vám, hubňulky? Co váha, osobní pocit, prostě všechno? :) Dokážeme to, já to vím. Budeme krásné a každý se za námi bude otáčet... A i když jsem nevím proč někde za včerejšek získala 0,4 kg, dokážu, co jsem si předevzala... musí to jít, prostě musí, pracuju na tom, jím zdravě, piju, cvičím. Zítra mě čeká už tréning, tam tay něco vyběhám, takže tak :) To mi připomíná, že si musím sestavit plán.

Pro dnešek vše, jídelníček doplním, večer asi přidám nějaký přehled cvičení Jillian :)

Mějte se krásně,
Babou

02-07-2012

2. července 2012 v 22:01 | Babou
No, bylo to hrozné. Hrozné. Nemůžu se k tomu víc vyjadřovat, protože...prostě politika. Thats all. Jedla jsem dobře, ale vypila jsem hodně káv a nedodržela pitnej režim. Přemýšlím, jestli to, ještě než půjdu spát, dohnat a dopít. Protože dneska jsem tý vodě opravdu moc nedala.

Jídlo?

Snídaně: Emco jahodová instantní ovesná kaše, střední jablko, 250 ml černý čaj (okay, se lžičkou třtinovýho cukru)
Svačina: toast se sýrem (dva tmavé toastové chleby, dva plátky 30% eidamu, troška bylinkového kečupu)
jednání - kafe, čaj, obojí tak 1 deci, ve vlaku 0,33l latte
Oběd: toast se sýrem (dva tmavé toastové chleby, dva plátky 30% eidamu, troška bylinkového kečupu)
Svačina: toast se sýrem (dva tmavé toastové chleby, dva plátky 30% eidamu, troška bylinkového kečupu)
espresso
Večeře: jablko (vím, sacharidů je moc), zeleninovej salát večer (čtvrtka okurky, 1 rajče, 50g eidamu, citronová šťáva, 1 velký list salátu)

Pitný režim: voda - 1,5l, čaj - 0,55l, celkem 2,05l (totální bída, jdu dochlastat ve vodě ten zbytek)

Cvičení: ...kromě totálního stresu v zasedačce dneska Jillian 30 day shred..ale melu z posledního.

Spokojenost: 70% - na tu hrůzu, mohlo to dopadnout i hůř. Mohla jsem si v Praze koupit něco nezdravýho, a že jsem byla v kavárně....Totálně mě bolí břicho od nervů, zelenina, voda a to cvičení a jít spát...

Hrozně se mi stýská po příteli. Byla jsem zvyklá s ním být denně.. Chtěla bych to, co se dneska dělo, mu povědět... Určitě by mi poradil, co dál... tolik mi chybí :( Včera byla u nás hrozná bouřka, květináč nám vysklil okno, kroupy bušily do mýho podkrovního okna a střecha skřípala...jediný, co jsem chtěla dělat bylo, přitisknout se k příteli a usnout. Ale nebyl tam, usínala jsem vyděšená ze zasedání, vystresovaná z toho, že nám to rozfouká dům.. Už aby se mi vrátil, špatně to nesu.
Jdu to dodělat a spát. Zasloužím si to.
Babou

Makám, makejte!

1. července 2012 v 21:20 | Babou
Hubňulky, tak dneska jsem se do toho opřela a začala jsem dobře. Nakonec už mi po včerejšku bylo fajn, takže jsem kromě opalování (jupí, je to vidět!!) stihla následující:

Snídaně: plátek chleba s taveným sýrem, rajče (na návštěvě nejlepší alternativa, pak už byly jen bílý rohlíky s marmeládou:/)
Svačina: půl malé naběračky fazolové polívky (mléko, fazole, pepř, sůl, ocet)
Oběd: tři mrkve, velké jablko -> nastrouhat, pokapat citronem = božské
Svačina: -
Večeře: 200g odtučněného tvarohu, 250 ml polotučného mléka -> rozmixované

Pitný režim: voda s citrónem - 2l, čaj - 0,8l, celkem 2,8l (tzn. splněn závazek 2,5l denně)

Cvičení: 12 km inlajny (průměrná rychlost 27 km/h, bylo tam strašně moc lidí, mušek a vražedný horko, takže obvyklých 30 km jem vzdala), Jillian Shred 30 days level 1

Spokojenost: 90% - takhle by to mělo vypadat. Možná ještě přidat zeleniny, mám jí tam málo. Nevadí, dnešek se mi líbí.

Zítra budu celý den od 7:00 na cestách, pak zasedání v Praze, doma hodně pozdě, tak kolem 22:00. Tzn., nachystat aspoň část jídla na celej den, cvičenéí Jillian až hodně večer a dneska do 23:00 v posteli... Vyžehlila jsem si sukni, půjdu si nachytat zeleninku na zítřek a vstávačka zítra hodně brzo, nechci zmatkovat, že nestíhám. Jsem ráda, že se mi daří. Snad vám taky. Zítra se pravděpodobně neozvu, nebo až hodně pozdě večer, tak mě omluvte :)

Keep going,
Babou

30-06-2012 špatně všecko

30. června 2012 v 12:51 | Babou
Zdravím vás, krásky... Včera jsem se tu už neobjevila. Celý den jsem měla co na práci... Byli jsme s kamarádkou na obědě (dala jsem si salát) a potom s mámou v Olympii, chtěla jsem si koupit něco na to zasedání v pondělí, ale nic tam neměli. Sehnala jsem ale aspoň padnoucí podprsenku a skvělý boty z PIMKIE za 100kč. Černý koženkový balerínky s mašličkou, takový jsem si vždycky přála... Kromě toho jsem tam našla inzerci, že do toho obchodu hledají brigádnici. Tak jsem jim zaslala životopis a teď čekám. Ale myslím, že s tím, co mám v životopise napsané, by mi měli minimálně věnovat pozornost.

Co včerejší jídelníček?

10:00 - koktejl - 251 KJ (proteinovýs vitamíny, vanilkový)
14:30 - Caesar salát (nebylo to právě nejlepší, čekala jsem to lehčí...byl tam dressing, ale budiž; ledový salát, tři kousky masa (malé), česnek, pepř, strouhaný parmezán, malinko krutonů, jedna malá bilinková ciabatta)
22:00 - koktejl - 251 KJ (proteinovýs vitamíny, vanilkový)

pitný režim:
2,5 l vody

Spokojenost: Je. Elegantně jsem vyřešila oběd s kamarádkou a nepřejedla se. Navíc mi to chutnalo... S tou vodou jsem úplně nejspokojenější :)

________________________________________________________________________


Dneska nikam nemusím, nechtělo se mi ani do akvaparku s kamarádkami, když jsem tak tlustá...takže budu doma, chci se opalovat, a kromě toho dneska si plánuju jen dva coctaily anebo rajčata. Po tomhle "programu" jsem zhubla před rokem 13 kg...

Jinak, ráno jsem se vážila, a bylo to pod 73 kg. Takže jsem hrozně šťastná, že to dál klesá, a chci to podpořit... Přítel je v tom Holandsku, uvidím ho za čtrnáct dní, a do té doby chci shodit aspoň na 72 kg. Dobrá zpráva je, že jsem konečně dopnula kalhoty, které jsem ještě před měsícem nezapnula... ale taky jsem těch 73 kg navážila na jiné váze. Snad váží stejně..ale pochybuji :( Tu, na které jsem se navážila na 76 kg teď u sebe nemám...ale nevadí, i tak jsem ráda, o tolik se to snad neliší.

Dnešní jídelníček dodám večer :) Mějte se nádherně, užívejte si prázdnin (nenapadlo mě to vlastně popřát, jak už nejsem na střední, všechno mi po konci semestru přijde jako prázky)
Babou

FITSPIRATION na dnešek


25-06-2012 Pracovně do Prahy

25. června 2012 v 9:02 | Babou
Slečny, jedu s přítelem do Prahy, na zasedání akademického senátu VŠE (zastupuju naši fakultu) a pak do Hradce (studuju Fakultu managementu, mimopražská fakulta)...budu se muset učit, 28. mám poslední zkoušku z angličtiny..a pak hurá, prázdniny.. Dneska jsem měla dva bílý rohlíky s máslem (bílej rohlík jsem neměla věky..! a ani už nechci...) a 200 ml kakaa (opět snídaně podle přítelovy mámy, ale naštěstí jsem se vyhnula marmeládě), v Praze nevim, co si dám, ale snad už to bude lepší... a na koleji zase víceméně "můj řežim"... Ozvu se vám večer asi, a kouknu k vám na blogy :)

Ještě fitspo na dnešek aspoň trošku...
Mám vás ráda, držte se...
Babou

Jak to teď se mnou je

23. června 2012 v 21:27 | Babou
Slečny,

dnes jsem se luxusně spálila. Ohledně jídla se raději vyjadřovat nebudu, jsem u přítele doma a jeho máma trvá na tom, že mě bude vykrmovat. Vadí mi to, ale nechci to jídlo omítat, není to slušné. Snažím se jíst nějak dobře, zatím se mi to celkem daří, dneska jsem toho odpoledne moc neměla. Jen teď si asi půjdu pro něco k jídlu. Oficiální začátek mého snažení jsem naplánovala až na první červenec, to budu doma (a bohužel přítel v Holandsku) a budu mít na blogování i všechno další dostatek času. Těším se na to. Plánuju chodit na tréning a pořádně se do toho opřít. Samozřejmě, že bych si přála zhubnout rychle, ale taky vím, že pomaleji je to o mnoho zdravější a hlavně trvalejší. Chtěla bych někdy v polovině září vidět první výsledky.

V současné době jím zdravě, ale moc a v nevhodnou dobu. Nejím sladké, piju jen vodu, ale mojí neřestí je ovoce, to totiž jím i v pozdních hodinách a je v něm mnoho cukru... Kila, která mám teď nahoře, jsem nabrala na vysoké, v prvním semestru. Nehlídala jsem se a jedla...no, hrozně. Stres, absence tréningů, smutek a další faktory byly ideální pro rozvoj záchvatovitého přejídání, které skončilo nabranými třinácti kily. Když jsem si to konečně uvědomila, začala jsem bojovat. Zkusila jsem to hladovkami, ale narazila jsem na fakt, že takto to těžko půjde. Rozhodla jem se získat zpět svůj sickpack na břiše. Nebude to snadné, ale...kdyby tobylo snadné, jsou hubení všichni!

Jdu si vzít něco malého k jídlu... Pokud byste chtěli spřátelit, stačí napsat pod článek.

Mějte se krásně, zvládneme to :))
Babou

 
 

Reklama