plány

Plán na srpen

28. července 2012 v 19:29 | Babou
A máme tu další měsíc :) V tom minulým jsem dodržela, co bylo v mých silách, a jsem spokojená - koneckonců, sundala jsem váhu na 71 kg :) A to ještě není konec měsíce, takže se to ještě možná pohne. Každopádně už je načase začít sepisovat plán na srpen. Myslím, že ten bude celkem klíčový - dost dní budu sama doma a budu se moct věnovat hubnutí. Do 20.9 zbývá ještě dost dní, necelé dva měsíce - myslím si, že teoreticky bych měla být schopná dostat se za tu dobu na váhu 65 kg. Pokud to půjde, tak i níže.

Cíle na červenec:

1. dostat se alespoň na 66 kg
Dalších pět kilo. Držte mi palce, snad to půjde...

2. pít každý den 2.5 l vody
Tohle si zopakuju z minulýho měsíce, protože mně to přijde jako optimální...

3. chodit na tréning, hýbat se

4. opálit se

No, jsem na sebe zvědavá, ale snad to celé zvládnu. Kdyby na konci srpna bylo na váze 65, byla bych fakt nadšená... Děkuju za milé komentáře k předchozímu článku, moc mi pomohly :) mám vás ráda, zlatka.
Babou

Plán na červenec

24. června 2012 v 13:56 | Babou
Hezký den, holky!
Rozhodla jsem se sepsat si plán na červenec, abych věděla, čeho se mám držet... mám taky jeden velikej plán na celé prázdniny, týká se mě celkově (studium, práce, kamarádi, sport, koníčky), ale ten tu zveřejňovat nebudu :). Tenhle plán se bude týkat jednak timemanagementu dne a jednak cílů, které bych si za červenec chtěla splnit. Já vím, že to zní celkem dětinsky, ale fakt mě baví odškrtávat si jednotlivé položky :D (a že jsem si jich už od dubna, kdy jsem si ten seznam založila, odškrtla už hodně - jsem na sebe pyšná!)

Nesehnala jsem na léto žádnou brigádu, ale jelikož si jako zaměstnanec na fakultě vydělám přes akademický rok dost, rozhodla jsem se udělat si prázdniny se vším všudy. Bydlím jen s mámou a sestrou. Máma je pořád v práci a sestru nějak extra nezajímám (14 let, puberťačka), takže budu prázdniny trávit podle svýho. Na červenec mám naplánovánou dovolenou s přítelem (týdenní stanování), jedny závody, víkend u kamarádky, víkend se svojí partou. Kromě dní, na které mám naplánované předešlé aktivity, chci hodně sportovat a hlídat se. A všude jinde taky, ale jistě uznáte, že tam se to bude dělat o něco hůře.

Chtěla bych "krabičkovat" - připravit si jídlo na celý den do takových hezkých barevných krabiček. Malé porce, dobrá skladba stravy. Dopoledne sacharidy, oběd tuky, večer bílkoviny. Inspirace mám dost, zdravou stravou se zaobírám už delší čas a bývaly doby, kdy jsem měla "pekáč buchet"na břiše.. jenže to byly taky ještě doby, kdy jsem byla opravdu hodně dobrá ve sportu. A doby dávno minulé, jak mi připomíná pokaždé zdrcadlo. Nicméně, já chci být pozitivní, a proto si říkám, že to všechno nějak půjde :) Jen být silná a mít z toho radost. Vždyť dělám něco pro sebe!!

Pít chci jen vodu a zelený čaj. To pro mě nebude problém, piju takhle i teď. Jen piju opravdu hodně málo, takže to se bude muset změnit.

Cíle na červenec:
1. dostat se alespoň na 72 kg
Myslím, že je to docela reálný požadavek. Čtyři kila nejsou tak hrozná a vážila jsem se, když jsem měla mns, takže nějaké to kilo půjde dolů i tím :). Hladovkami rozhodně hubnout nebudu, chci shazovat jen tuk. Vím, o kolik je to těžší, ale taky je mi jasné, že tělo mi za tohle bude vděčné!

2. pít každý den 2.5 l vody
Opravdu, opravdu, opravdu bych měla začít víc pít. 2.5 l je podle mě optimální začátek.

3. chodit třikrát týdně na trénink
..a to poctivě! Když nebudu mít nějakou dovolenou nebo nějaký jiný, vážný důvod, proč tam nejít. Teď, když je teplo, bude na stadioně radost něco dělat :). Mám svůj tréningovej plán, tak ho budu dodržovat, to mi problém nedělá. Budu trénovat i na závody, začala jsem se zase umisťovat, tak proč toho nevyužít :))

4. jezdit na trénink na kole - (12 km x 2 = 24 km)
...stadion je ve městě, které je od mojí vesnice vzdálené 12 km, většina z toho se dá sjet po cyklostezkách. Kolo mám v pořádku, i když na něm celkem nerada jezdím..ale hecnu se. Celkem to bude dělat 24 km denně. V kombinaci s tréningem třikrát týdně si myslím, že to bude fajn :)

Pod perexem najdete o mnoho víc

 
 

Reklama