Tipy a triky - BEAUTY

Zrychlení metabolismu aneb Proč se vyplatí opravdu hodně pít

27. července 2012 v 9:56 | Babou
Možná vám to bude připadat jako klišé, možná se mnou nebudete souhlasit. Faktem je, že dodržování pitnýho režimu vám velmi výrazně ovlivní vaše hubnutí a vůbec fungování celého těla. Nevěřila jsem, ale zkusila jsem. Měsíc jsem opravdu poctivě pila kromě jiného vždy 2,5 l vody z kohoutku. Výsledek? Žádné akné na obličeji ani zádech (a to jsem měla MNS!), zlepšení kvality vlasů, rozzářenější pleť, bolesti hlavy zmizely. A především - v kombinaci s pravidelnou stravou jsem přežila 17 dní, při kterých jsem se cpala vším možným, bez nabrání přebytečných kilogramů. to už za to stojí, ne?

Zezačátku mi dělalo problémy začít pít, protože jsem pitný režim ignorovala. Ale dnes už mi přijde přirozené pít jen vodu z kohoutku, neslazené čaje nebo maximálně neperlivou minerálku, když není zbytí. Na oslavách se sladkým nápojům vyhýbám, taktéž alkoholu (a věřte mi, TO pro mě je hodně těžké) a zatím mi to jen prospívá. Je to těžké, to přiznávám. Prvních několik dní budete často chodit na záchod, než si tělo zvykne, ale pak se to srovná. Mám ráda na pití vodu s citronem a mátou (do velkého džbánu (asi litr) vymačkáte polovinu citronu, druhou polovinu nakrájíte a spolu s mátou dáte do vody, můžete přidat led), zelené, nebo ovocné čaje. Černý čaj miluju, ale není vhodný pro redukční dietu, a tak ho nepiju.

Dodržovat pitný režim je otravné, ale tělo se vám za to odvděčí, to mi věřte :) Kromě toho, dřív jsem měla nezvladatelné chutě přidávat si oběd - to už neexistuje, protože po každém jídle vypiju 400-500ml vody. Pokud ani to nezabere, piju mátový čaj a po něm mě chutě přejdou. Doporučuju všem, které svůj pitný režim zanedbávají :)


Babou

Tipy a triky - pocení, enemy nr. 1!

30. června 2012 v 15:36 | Babou
Dámy, tak jsem zkusila něco nového. Po letech, kdy mě otravovalo nadměrné pocení v podpaží, jsem se rozhodla po nespočetně vyzkoušených antieprspirantech, doplňcích stravy, dietologické úpravě jídelníčku a nakonec po nošení jen bavlněných, pokud možno černých triček bez rukávů, pro radikální změnu. Začalo mě kompletně štvát, že jsem se potila i za klidového stavu, že jsem si celý den úzkostlivě hlídala, jestli se nepotím. Několikrát za den jsem se sprchovala, abych nebyla cítit, přestože jsem měla to štěstí, že můj pot nepáchne. Stručně řečeno, měla jsem psychiku v háji. Protože když už vás napadá, že tohle a tohle tričko si nemůžete koupit, protože v něm budete mít vidět kruhy od potu, je něco špatně.

O Dricloru jistě mnohé z vás už slyšely. Já jsem se ho zezačátku extrémně bála, kvůli mé citlivé pokožce. Věděla jsem ale od nejlepší kamarádky a svého přítele, že skutečně zabírá. Prý ovšem dost pálí. Myslela jsem si, co to není za svinstvo..a ono je. Nevyvolává sice rakovinu, jak jste se mohli mylně dočíst, ale je v něm obsažen hliník a další látky. Buď jak buď, měla jsem toho všeho dost, včera šla, a driclor koupila.

Večer jsem ho vyzkoušela. Má se nanést na suchou, alespoň hodinu nenamočenou pokožku, minimálně 24 hod. od posledního holení podpaží. Tak jsem to taky udělala. A výsledek? ŽÁDNÉ, ŽÁDNÉ ŠTÍPÁNÍ, DNES ANI KAPKA POTU A BEZ ANTIPERSPIRANTU, JEN S DEO!!! Jsem tak strašně šťastná!! Nemůžu ani říct, jak strašně moc jsem ráda, konečně můžu nosit své oblíbené oblečení...

Jestli váháte, nemáte se čeho bát, když dodržíte návod. Za 200 kč máte pokoj... Navíc stačí kůru aplikovat jednou týdně, nebo i méněkrát. Kamarádka ho používá čtyřikrát za půl roku, a nepotí se! V parném létě může nosit barevná trička a nic. Je to naprostý zázrak. Dá se koupit v malém balení (pro začátek doporučuji, kdybyste přípravek nesnesly) v lékárně (200 kč) nebo ve velkém maxibalení na netu.

Slečny, proč se trápit s koláči v podpaží, když stačí udělat tuhle jednoduchou věc, investovat do sebe 200, a být v suchu a v pohodě? Všem, které s tím máte problém, doporučuji; běžte do toho!!! Klidně se mě zeptejte pod článek na cokoli ohledně tohohle, ráda odpovím :))

Vaše nadšená Babou
 
 

Reklama